Kontakt oss

Felt med * må fylles ut. Når du bruker vårt kontaktskjema godtar du vår personvernserklæring, les mer om personvern her.
Design/credit Bootstrapious.


Postadresse:

Eide Stein AS
Steinhuggervegen 50,
6490 Eide


Bli bedre kjent med oss...

Informasjon Eide Stein AS - 2018

Administrasjon - Hovedkontor
Gravmonument

Steinhuggervegen 50,
6490 Eide
Telefon: 712 99 250
E-post:

Halvfabrikat
Magne Eide
Telefon: 916 96 112
E-post: magne@eidestein.no

Pilla bronseartikler
Jan Steinar Lysgård
Telefon: 952 93 325
E-post: jan@eidestein.no



Benkeplater - Interiør  - utemiljø
Iver R. Eides veg 1, 6490 Eide

Tonje Folland
Telefon: 901 96 112
E-post: interior@eidestein.no

Odd Ingvar Storvik
Telefon: 919 14 646
E-post: oi@eidestein.no



Avdeling Lier, Lierskogen Næringssenter
Eide Stein AS, Lierskogen Næringssenter
Gamle Drammensvei 95, 3420 Lierskogen

Stephen Hamberg
Telefon: 906 97 306
E-post: liereidestein@outlook.com



Avdeling Sørlandsstein AS
Sørlandsstein AS
Hestehaven Vigeland, 4520 Lindesnes

Telefon: 382 56 400
E-post: post@sorlandsstein.no




Administrasjon

Magne Eide 
daglig leder / salg / innkjøp / halvfabrikat 
916 96 112 
magne@eidestein.no 

Leif Olav Eide 
administrasjonen 
404 06 512 
leifolav@eidestein.no 

Irene Bjorli 
økonomisjef / kontorleder 
452 84 406 
irene@eidestein.no 

Siv Silseth 
kontor / ordremottak 
712 99 250 
siv@eidestein.no 

Reidar Ingulfsvann 
salg / inspektør 
911 96 112 
reidar@eidestein.no 

Per Einar Ellinggard 
pensjonist 
957 07 112 
per@eidestein.no 

Avdeling Lier 
Stephen Hamberg 
906 97 306
liereidestein@outlook.com

Produksjon - benkeplater
Interiør utemiljø

Tonje Folland 
kontorleder 
901 96 112 
tonje@eidestein.no 
interior@eidestein.no 

Odd Ingvar Storvik 
produksjon 
919 14 646 
oi@eidestein.no 

Andreas Andersen 
produksjon 
944 39 435 
andreas@eidestein.no 

Bjørn Helge Krakeli 
produksjon 
990 98 812 
bjornhelge@eidestein.no 

Produksjon - gravminner

Jan Steinar Lysgård 
Pilla bronseartikler 
952 93 325 
jan@eidestein.no

Sissel Åsebø 
skrifthugger / design 
913 20 429 
sissel@eidestein.no 

Halvard Hatlen 
skrifthugger / hjemmeside 
926 23 538 
halvard@eidestein.no 

Lill Kristin Eide 
skrifthugger 
986 90 348 
lill@eidestein.no